Kamil DEMİRTAŞ

Bilgi Portalı

Eğitimler

Web Bağlantıları(Linkler)

Kimler Sitede

Şu anda 4 ziyaretçi çevrimiçi
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün48
mod_vvisit_counterDün148
mod_vvisit_counterGeçen Hafta1117
mod_vvisit_counterTümü1147074

IP Adresin: 100.26.179.251
Bugün: 20 Nis 2021
USB de sınırsız hafıza PDF Yazdır E-posta
Yazar Kamil DEMiRTAŞ   
Pazar, 28 Şubat 2010 21:02
AddThis Social Bookmark Button

Yeni Nesil USB BELLEK

Vicky Wei tarafından tasarlanan bu güzel değişik USB Flash bellekte birbirine eklenebilir özellik bulunmakta ve USB’nin bir ucu dişi konnektör ve diğer ucu erkek konnektör’den oluşmaktadır. Böylece bir çok USB Flash belleği birbirine ekleyerek sınırsız bir hafıza depolama sistemine de kavuşmuş olucaksınız.

usbbellek1

 
Bilgisayarınızın Özelliklerini Çıkartan Türkçe Program PDF Yazdır E-posta
Yazar Kamil DEMiRTAŞ   
Çarşamba, 02 Aralık 2009 11:51
AddThis Social Bookmark Button

WinAudit, sisteminiz hakkında detaylı bilgiler sunan, yazılım, işlemci, hafıza, sabit sürücü, ağ ayarları ve diğer tüm sistem özellikleri hakkında bulunması zor bilgileri toplayıp size bildiren, ücretsiz(freeware) bir yazılımdır. Her eve lazım bir program. Programı indirmek için devamını okuya tıklayınız.

winaudit-1

 
Kablosuz şarj aleti PDF Yazdır E-posta
Yazar Kamil DEMiRTAŞ   
Perşembe, 27 Ocak 2011 16:49
AddThis Social Bookmark Button

kablosuzsarj

2011 Teknolojisi ElectroHub Kablosuz Şarj Aleti:ElectroHub şarj edilebilir teknolojik aletleri arada bir kablo bağlantısı sağlamadan sadece üzerine yerleştirerek şarj etmenizi sağlıyor..

Ürün henüz tanıtılmadığı için ürün hakkında bilgi bulmak çok zor bu nedenle ürünün özellikleri tam olarak bilinmiyor, ancak ürünün üzerinde bir adet USB çıkışı ve bir adet Dc-in girişi mevcut buradan yola çıkarak ürünün istenirse USB çıkışıyla şarj olanağı sağlayacağı ve DC-in girişinden takılacak Adaptör yardımıylada aldığı enerjiyi üzerine konulan teknolojik ürünlerin şarjında kullanacağını söyleyebiliriz…

ElectroHub ürününün özellikleriyle ilgili bilinen diğer bilgiler ise ürün sadece 11 Gram ağırlığında, 9,2 x 6,1 ebatlarında, piyasa satış fiyatı ise pil setleri hariç 40 Dolar civarında olacak bunlara ek olarak ElectroHub aynı anda en çok 6 cihazı şarj edebilecek…Fakat şunuda eklemeden geçemicem ElectroHub piyasaya sürüldüğünde ürünle birlikte şarj edilecek ürünlere özel ElectroHub pil setleri satılacağı ve bu pillerin takılmasıyla şarj edilecek ürünün ElectroHub’a uyumlu hale geldikten sonra şarj edilebileceği konusunda söylemler var eğer bu söylemler gerçek ise sistemin yaygınlaşması hem maliyetli hemde uzun süreçli olabilir fakat bu söylenti gerçek çıkmazsa bu teknoloji geleceğin yaygın teknolojisi olacaktır…

 
Zorunlu Msn 8.5 Güncellemelerini Durdurmak PDF Yazdır E-posta
Yazar Kamil DEMiRTAŞ   
Cuma, 06 Kasım 2009 09:01
AddThis Social Bookmark Button

msnguncelleme

Windows live messenger 8.5 veya diğer versiyonları kullanıyorsunuz ve yeni sürümü sevmediniz. Windows live messenger 8.5 kullanmaya devam etmek istiyorsunuz. Devamını Oku'daki adımları izleyin.

 
Msn de Ses ve Görüntü kurulumunu çalıştıramıyorsanız PDF Yazdır E-posta
Yazar Kamil DEMiRTAŞ   
Pazar, 08 Kasım 2009 17:39
AddThis Social Bookmark Button
msnguncelleme1
Msn 8.5 vb bir versiyonu yüklediniz ve Zorunlu Msn Güncellemelerini Durdurma ayarları yaptıysanız bundan dolayı yapamıyor olabilirsiniz. Ses ve görüntü kurulumunu yapabilmeniz için Yazının Devamını okuya tıklayınız.
 
Herkese Merhaba Yazdır E-posta
Yazar Kamil DEMiRTAŞ   
Cumartesi, 18 Temmuz 2009 15:47
AddThis Social Bookmark Button

Herkese Merhaba,

Sitemi sıfırdan tasarlamaya başladım. Size her türlü konuda yardımcı olabileceğimi düşündüğüm makalelerimi burada en kısa zamanda yayınlamaya başlayacağım.

İlk web sayfamı 1998 yılında ücretsiz bir sitede yayınlamıştım. Site birkaç yıl sonra kapandı. Sonra web işiyle uğraşmaktan vazgeçmiştim. Tekrar bir ilham geldi ve yeniden kendi ismimle yeni bir site açıp yayına başlamış bulunmaktayım.

Umarım sitemi sürekli takip edilen bir site haline getirmeyi başarırım. Sizin talepleriniz doğrultusunda sitemiz genişleyecektir.

Sağlıcakla kalın.

Kamil DEMİRTAŞ.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 - 2